O nas - AQUAPROJEKT
15375
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-15375,bridge-core-1.0.6,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-18.5,qode-theme-starflix,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-6.0.5,vc_responsive
 

O nas

Strona główna » O nas

BIURO PROJEKTÓW I NADZORÓW „AQUA-SOL PROJEKT”

Jest dynamicznie rozwijającym się biurem projektów z branży sieci wodno-kanalizacyjno-gazowej oraz instalacji wewnętrznych i zewnętrznych. Zajmujemy się również instalacjami fotowoltaicznymi. Mamy wieloletnie doświadczenie w przygotowywaniu i prowadzeniu kompleksowych projektów oraz nadzorów inwestorskich.
Posiadamy bogate doświadczenie w projektowaniu sieci, przyłączy oraz instalacji wewnętrznych. Zaprojektowaliśmy ponad 100 km sieci w trudnych warunkach miejskiej zabudowy a także realizujemy zadania na obszarach wielskich. Wykonujemy zadania związane z modernizacją wyeksploatowanej infrastruktury, rozwojem nowych obszarów a także z przyłączaniem odbiorców indywidualnych i przemysłowych. Staramy się spełniać oczekiwania naszych klientów co do wysokiej jakości świadczonych usług.
Projektowanie to nasza pasja.

projekt instalacji wodociagowej 1024x683 - O nas