Dofinansowanie Kawka Plus we Wrocławiu – wymiana pieców
15745
page-template-default,page,page-id-15745,bridge-core-1.0.6,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-18.5,qode-theme-starflix,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-6.0.5,vc_responsive
 

Zbiorniki na wodę deszczową – uzyskaj dofinansowanie lub dotację z AQUA-SOL PROJEKT

Strona główna » Zbiorniki na wodę deszczową – uzyskaj dofinansowanie lub dotację z AQUA-SOL PROJEKT

Pomagamy naszym Klientom w uzyskaniu dofinansowania Kawka Plus, które jest dostępne nie tylko dla mieszkańców Wrocławia posiadających nieruchomości zarówno w postaci domu, jak i mieszkania, ale także osób wynajmujących lub użytkujących nieruchomości, których nie są bezpośrednimi właścicielami. Jeśli chcesz wiedzieć, kto jeszcze może starać się o dodatek, to zapraszamy do tekstu poniżej.

 

Obecnie istnieje możliwość uzyskania dofinansowania lub dotacji rządowych na projekty związane z ekologicznymi źródłami ciepła, wykorzystywaniem wody opadowej oraz przyłączy kanalizacyjnych.

 

W AQUA-SOL PROJEKT pomożemy Ci skompletować i złożyć odpowiednią dokumentację do projektu:

  • „KAWKA Plus”;
  • „Złap deszcz”;
  • budowa przyłączy kanalizacyjnych do posesji w mieście Wrocław.

 

Program Kawka Plus to możliwość uzyskania dodatkowego zastrzyku gotówki w ramach miejskiego programu dopłat dla osób prywatnych, którego celem jest przede wszystkim dobro środowiska. Nowe rozwiązania grzewcze mają bowiem pełnić funkcję ekologicznych źródeł ciepła, które wykluczają produkcję toksycznego i niebezpiecznego smogu.

 

Przy okazji zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą, w ramach której zaprojektujemy i nadzorujemy dla Ciebie wszelkie instalacje wewnętrzne, dzięki którym nie tylko zaoszczędzisz na opłatach, ale także przysłużysz się dobru środowiska.

 

Przypominamy, że dotychczasowe piece tradycyjne, czyli tzw. kopciuchy, staną się niepożądane od 1.01.2014 r. – ich używanie będzie wiązało się z wysokimi karami wystawianymi na podstawie informacji zawartych w uchwale antysmogowej.

 

Kto może skorzystać z dopłat Kawka Plus?

 

Jesteśmy w stanie pomóc w uzyskaniu dopłat Kawka Plus nie tylko właścicielom domów i mieszkań, ale także:

  • osobom wynajmującym mieszkania komunalne;
  • najemcom mieszkań lub domów znajdujących się na terenie Wrocławia (działania za zgodą właściciela);
  • osobom prowadzącą działalność gospodarzą w swojej nieruchomości.

 

Biorąc udział w akcji Kawka plus, możesz starać się o zwrot nawet do 100 % kosztów inwestycji! Zachęcamy do zapoznania się z warunkami programu i podjęcia decyzji jeszcze dziś – pamiętaj, masz czas na wymianę pieca tylko do 1.01.2014 r.!

 

Złap deszcz we Wrocławiu

 

Wciąż wzrastają koszty wody pozyskiwanej z wodociągów. Dlatego, nawet jeśli nie zużywasz więcej wody, z miesiąca na miesiąc możesz płacić za nią więcej. W ramach programu „Złap deszcz” możesz uzyskać nawet do kilku tysięcy dofinansowania na budowę urządzeń przeznaczonych do zbierania wody deszczowej, którą następnie możesz zużywać w celach gospodarczych. Podobny program działa m.in. w Warszawie, Lublinie i Bielsko-Białej, gdzie można ubiegać się o dopłatę do zakupu zbiorników na deszczówkę.

 

Dotacja na budowę przyłączy kanalizacyjnych do posesji

 

Urząd Miasta Wrocław na podstawie podpisania umowy dotacyjnej zwraca nawet do 50% poniesionych na ten cel kosztów. Nasi specjaliści pomogą Ci złożyć odpowiednie dokumenty i poprowadzą przez cały proces związany z podpisaniem umowy, na mocy której w ciągu 30 dni otrzymasz zwrot pieniędzy.

 

Dlaczego warto złożyć wniosek o dofinansowanie?

 

Koszt instalacji do wykorzystywania alternatywnych źródeł ciepła czy wody opadowej to dziś około kilku tysięcy złotych. Złożenie wniosku o dofinansowanie lub dotację do Urzędu Miasta jest bezpłatne. Ubiegający się o dotację nie ponosi kosztów, nawet jeśli jego wniosek zostanie odrzucony. Dlaczego więc nie spróbować?