Woda deszczowa - zbiorniki | pomoc w dofinansowaniu - Wrocław
15745
page-template-default,page,page-id-15745,bridge-core-1.0.6,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-18.5,qode-theme-starflix,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-6.0.5,vc_responsive
 

Zbiorniki na wodę deszczową – uzyskaj dofinansowanie lub dotację z AQUA PROJEKT

Obecnie istnieje możliwość uzyskania dofinansowania lub dotacji rządowych na projekty związane z ekologicznymi źródłami ciepła, wykorzystywaniem wody opadowej oraz przyłączy kanalizacyjnych. W AQUA PROJEKT pomożemy Ci skompletować i złożyć odpowiednią dokumentację do projektów:

 

  • „Złap deszcz”
  • „KAWKA Plus”
  • Budowa przyłączy kanalizacyjnych do posesji w mieście Wrocław.

 

Dlaczego warto złożyć wniosek o dofinansowanie?

 

Koszt instalacji do wykorzystywania alternatywnych źródeł ciepła czy wody opadowej to dziś około kilka tysięcy złotych. Złożenie wniosku o dofinansowanie lub dotację do Urzędu Miasta jest bezpłatne. Ubiegający się o dotację nie ponosi kosztów, nawet jeśli jego wniosek zostanie odrzucony. Dlaczego więc nie spróbować? W ten sposób można uzyskać zwrot nawet 100% kosztów inwestycji.

 

Złap deszcz We Wrocławiu

 

Wciąż wzrastają koszty wody pozyskiwanej z wodociągów. Dlatego nawet jeśli nie zużywasz więcej wody, z miesiąca na miesiąc możesz płacić za nią więcej. W ramach programu „Złap deszcz” możesz uzyskać nawet do kilku tysięcy dofinansowania na budowę urządzeń przeznaczonych do łapania wody deszczowej, którą następnie możesz zużywać w celach gospodarczych. Podobny program działa m.in. w Warszawie, Lublinie i Bielsko-Białej, gdzie można ubiegać się o dopłatę do zakupu zbiorników na deszczówkę.

 

Zaoszczędź na kawkę z „KAWKA Plus”

 

Nie musisz być właścicielem nieruchomości, aby we Wrocławiu uzyskać dofinansowanie na wymianę pieca na ekologiczne źródło pozyskiwania ciepła. W „KAWKA Plus” możesz uzyskać nawet do 100% zwrotów kosztów inwestycji.

 

Dotacja na budowę przyłączy kanalizacyjnych do posesji

 

Urząd Miasta Wrocław na podstawie podpisania umowy dotacyjnej zwraca nawet do 50% poniesionych na ten cel kosztów. Nasi specjaliści pomogą Ci złożyć odpowiednie dokumenty i poprowadzą przez cały proces związany z podpisaniem umowy, na mocy której w ciągu 30 dni otrzymasz zwrot pieniędzy.