Akademia dla studentów Inżynierii Środowiska – zdobądź praktyczne umiejętności zawodowe - AQUAPROJEKT
15856
page-template-default,page,page-id-15856,bridge-core-1.0.6,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-18.5,qode-theme-starflix,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-6.0.5,vc_responsive
 

Akademia dla studentów Inżynierii Środowiska – zdobądź praktyczne umiejętności zawodowe

Strona główna » Akademia dla studentów Inżynierii Środowiska – zdobądź praktyczne umiejętności zawodowe

Wiedza praktyczna na wagę złota

 

Edukacja to jeden z najważniejszych filarów życia. Wykształcenie wymaga także zdobycia praktycznego doświadczenia. Dopiero połączenie wiedzy teoretycznej i praktycznej daje narzędzia do wykonywania zawodu w profesjonalny sposób. Mając świadomość, jak ważna jest praktyka zawodowa, dzielimy się naszym doświadczeniem ze studentami.

 

Założeniem naszego programu dla studentów jest zapoznanie ich z praktyczną stroną pracy projektanta sieci wodno-kanalizacyjnych, gazowych, instalacji wewnętrznych i zewnętrznych, a także instalacji fotowoltaicznych. W trakcie praktyk w ramach Akademii studenci mogą śledzić na bieżąco kolejne etapy realizacji projektu, od konsultacji z inwestorem, aż po gotowy do realizacji projekt danej inwestycji. Uczestnictwo w pracach projektowych umożliwia zapoznanie się z problemami, jakie na co dzień pojawiają się w ramach takich wyzwań. To doskonały sposób na naukę rozwiązywania problemów oraz sposobów rdzenia sobie z nimi. Akademia daje swoim uczestnikom także narzędzia, którymi uczą się posługiwać – programy komputerowe oraz wszystko to, co potrzebne jest przy projektowaniu różnych sieci. Nieocenione jest doświadczenie projektantów od lat pracujących w branży, którzy chętnie dzielą się swoją wiedzą ze studentami.

 

Do kogo kierujemy ofertę Akademii?

 

Swoją ofertę kierujemy do studentów Inżynierii Środowiska, którzy pragną poszerzyć wiedzę i zdobyć praktyczne umiejętności, a także poznać od podszewki pracę projektantów sieci wodno-kanalizacyjnych, gazowych, instalacji fotowoltaicznych oraz wewnętrznych. Zdajemy sobie sprawę, jak ważne są praktyczne umiejętności, dlatego chętnie dzielimy się naszą wiedzą i udzielamy wsparcia w każdym zakresie działania w ramach praktyk Akademii. Najlepsi uczestnicy praktyk mają szansę na kontynuację nauki praktycznej w naszej firmie w ramach płatnego stażu zawodowego, co pozwoli przyszłym inżynierom na jednoczesne kształcenie na uczelni wyższej oraz zdobywanie doświadczenia.

 

Praca pod okiem specjalistów to szerokie możliwości rozwoju edukacyjnego oraz łatwiejszy start po ukończeniu studiów.

 

absolwenci - Akademia dla studentów Inżynierii Środowiska – zdobądź praktyczne umiejętności zawodowe