Dokumentacja projektowa kanalizacji sanitarnej dla 14 miejscowośc - AQUAPROJEKT
15999
post-template-default,single,single-post,postid-15999,single-format-standard,bridge-core-1.0.6,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-18.5,qode-theme-starflix,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-6.0.5,vc_responsive
 

Dokumentacja projektowa kanalizacji sanitarnej dla 14 miejscowośc

Dokumentacja projektowa kanalizacji sanitarnej

Dokumentacja projektowa kanalizacji sanitarnej dla 14 miejscowośc

Miękinia, Błonie, Źródła, Brzezina, Brzezinka Średzka, Pisarzowice, Wilkszyn, Wróblowice, Lutynia, Gałów, Krępice, Żurawiniec, Mrozów i Wojnowice to miejscowości aglomeracji na obszarze gminy Miękinia, które objęte zostaną pracami projektowymi budowy kanalizacji sanitarnej w ramach kompleksowego zadania „Wykonanie koncepcji i kompletnej dokumentacji projektowo-kosztorysowej kanalizacji sanitarnej grawitacyjnej oraz ciśnieniowej realizowanej w ramach przedsięwzięcia Zapewnienie prawidłowej gospodarki wodno-ściekowej aglomeracji Wrocław, gmina Miękinia – II etap.

15 marca 2022 r. w Urzędzie Gminy Miękinia prezes Zakładu Usług Komunalnych Sp. z o.o. w Miękini Waldemar Reduch podpisał z wykonawcami wyłonionymi w ramach przetargu nieograniczonego umowy. Prace projektowe realizowane będą przez trzech wykonawców: Biuro Projektów i Nadzorów Anita Olejnik z siedzibą we Wrocławiu, Przedsiębiorstwo Wielobranżowe „BUDEX” Michał Feliński z siedzibą w Legnicy oraz ECOTEQ I. Bors, R. Flis Sp. j. z siedzibą w Kiełczowie. Wartość prac projektowych obejmujących 14 miejscowości wyniesie 2.257.610,48 zł brutto.

Prace projektowe mają na celu opracowanie niezbędnej dokumentacji, która w przyszłości umożliwi budowę kanalizacji sanitarnej oraz przebudowę odcinków sieci wodociągowej w miejscowości Żurawiniec i Mrozów. To ogromne zadanie zostało podzielone na 6 odrębnych części obejmujących swym zakresem po dwie lub trzy miejscowości. Projektanci do połowy czerwca 2022 r. w pierwszej kolejności przygotują koncepcje rozwiązań projektowych. Całość prac nad kompletną dokumentacją projektowo-kosztorysową ma zakończyć się w lipcu 2023 r.

dokumentacja projektowa kanalizacji sanitarnej01 - Dokumentacja projektowa kanalizacji sanitarnej dla 14 miejscowośc
dokumentacja projektowa kanalizacji sanitarnej 02 - Dokumentacja projektowa kanalizacji sanitarnej dla 14 miejscowośc